Ancestors portrait oljemålning

398277

PORTRÄTT, s.k. Ancestors portrait eller anfadersporträtt, 1900-tal, olja på duk, ca 137x90 cm

Orientaliskt, Konst

Rum 9

Budhistorik (23 bud)
2676670
3 200
2676664
2676631
2 800
2673691
2 600
2676629
2 600

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.