kimonoställning

398266

KIMONOSTÄLLNING, 1900-tal, höjd ca 174, 184x35 cm

Slitage

Möbler, Orientaliskt, Konsthantverk

kimonoställning

Budhistorik (19 bud)
2676437
2676040
1 400
2676040
2674495
2674495
950

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.