Nattduksbord

398263

NATTDUKSBORD, orientalisk dekor, troligtvis Kina, 1900-tal, skuren dekor samt metallbeslag, höjd ca 58,5, 51x43 cm

Slitage, orientalisk nyckel medföljer och finns att hämta i Utlämningen

Rum 21

Nattduksbord

Budhistorik (8 bud)
2675869
2675835
2675754
750
2675648
700
2675409
650

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.