Skåp med hyllöverdel

398260

SKÅP, orientalisk dekor, troligtvis Kina, 1900-tal, skuren dekor samt metallbeslag, höjd ca 171, 93x47 cm

Slitage, nyckelbom till lås saknas

Rum 1

Skåp med hyllöverdel

Budhistorik (3 bud)

2676341
2675649
2668613

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.