Skåp med hyllöverdel

398258

SKÅP, orientalisk dekor, troligtvis Kina, 1900-tal, överdel med hylla, skuren dekor samt metallbeslag, höjd ca 176, 108x47 cm

Nyckelbom till lås saknas, slitage

Rum 19

Skåp med hyllöverdel

Budhistorik (5 bud)
2676048
700
2676047
650
2675755
600
2668672
2668465

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.