Skåp med skuren dekor

398256

SKÅP, orientalisk dekor, troligtvis Kina, 1900-tal, skuren dekor samt metallbeslag, höjd ca 175, 95x49 cm

Ytskador

Rum 18

Skåp med skuren dekor

Budhistorik (4 bud)

2675650
1 400
2672039
1 300
2668633
2668632
650

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.