Chippendale GAB

398255

BESTICK, "Chippendale", 37 dlr., silver, GAB, mestadels 1960-tal, bestående av: 13 bordsskedar, 9 smörgåsgafflar, 8 smörgåsknivar, 6 kaffeskedar, 1 moccasked, vikt inkl. knivar med stålblad ca 1000 g

Bruksslitage

Silver

Chippendale GAB

Budhistorik (3 bud)

2672921
2 400
2670604
2668577

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.