Skrivbord engelsk stil

398253

SKRIVBORD, 1900-talets andra hälft, engelsk stil, skinnklädd skiva, höjd ca 78, 135x75 cm, nycklar finns

Bruksslitage, smärre skador

Rum 5

Skrivbord engelsk stil

Budhistorik (16 bud)
2676420
2676165
2676164
950
2676163
900
2676162
850

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.