Stol 1950-tal

398252

STOL, grönlackerat trä med sits i svart konstskinn, 1950-tal, troligen Danmark, sitthöjd ca 46 cm

Senare bemålning, visst slitage

Hylla 9

Stol 1950-tal

Budhistorik

2016-08-05 kl 20:03
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.