Skåp 1950-tal

398250

SKÅP, furu samt teak, 1950-tal, dörrpar med bakomvarande förvaring, höjd 90, 80x43 cm

Visst slitage

Rum 5

Skåp 1950-tal

Budhistorik (5 bud)
2676679
2676661
700
2676620
500
2669741
2667683

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.