Carl Luthander oljemålning

398249

CARL LUTHANDER (1879-1967): Vy mot Riddarhuset, signerad Luthander, olja på pannå, ca 55x46 cm

Fack 54

Carl Luthander oljemålning

Budhistorik (7 bud)
2675717
2675169
750
2674830
700
2674829
650
2674700

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.