Byrå rokokostil

398248

BYRÅ, faner i rutmönster, 1900-tal, rokokostil, profilerad och konturerad skiva av sten, 3-lådig, höjd ca 80, 102x 54 cm, nyckel finns

Smärre märken på ena kortsidan

Ändringar/tillägg
Nyckel uthämtas i Utlämningen

Rum 22

Byrå rokokostil

Budhistorik (17 bud)
2676469
2 400
2676479
2676469
2676013
1 700
2676012
1 600

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.