Ludvig Frid oljemålning

398240

LUDVIG FRID (1855-1909): Liggande mansfigur, signerad och daterad L Frid 1882, olja på duk, ca 84x64 cm

Dukskador, färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Rum 11

Ludvig Frid oljemålning

Budhistorik (4 bud)

2675105
2671441
1 600
2669510
2667714

Slutpris SEK:
191 EUR, 215 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.