Mendoza**** oljemålning

398239

MENDOZA**** (1800-talets andra hälft): Gatuscen med blomsterflicka och pojke, olja på duk, ca 123x95 cm

Krackeleringar

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Mendoza**** oljemålning

Budhistorik (22 bud)
2676512
9 400
2676259
9 200
2676333
9 000
2676259
8 800
2676332
8 600

Slutpris SEK:
9 400
947 EUR, 1 075 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.