Bord

398238

BORD med låda i sargen, mahognyfaner, 1800-tal, höjd ca 73, 54x37 cm, nyckel finns

Blekt, fanerskador och lagningar

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Rum 8

Bord

Budhistorik (4 bud)

2701773
500
2701705
450
2701705
2701566

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.