Byrå sengustaviansk stil

398236

BYRÅ, mahognyfaner, sengustaviansk stil, 18/1900-tal, beslag i mässing, höjd ca 91, 101x48 cm

Rum 8

Byrå sengustaviansk stil

Budhistorik (7 bud)
2698147
1 600
2698009
2698006
2697998
2696248
850

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.