Ludvig Skramstad oljemålning

398233

LUDVIG SKRAMSTAD (1855-1912): Fjordlandskap med jägare och hund signerad, olja på duk, ca 138x123 cm

Ett mindre hål i duken, några mindre färgbortfall och fläckar

Konst, Äldre måleri

Rum 10

Ludvig Skramstad oljemålning

Budhistorik (33 bud)
2676439
8 400
2676438
8 200
2676436
8 000
2676434
7 800
2676428
7 600

Slutpris SEK:
8 400
846 EUR, 961 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.