Clubfåtölj

398226

CLUBFÅTÖLJ, knapphäftat skinn, 1900-talets första hälft, höjd ca 64, sitthöjd ca 44 cm

Smärre skador på lädret

Möbler, Fåtöljer

Rum 3

Clubfåtölj

Budhistorik (32 bud)
2700849
3 400
2700270
3 200
2698859
2699923
2 800
2698859
2 600

Slutpris SEK:
3 400
326 EUR, 383 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.