Fåtölj 1900-talets början

398222

FÅTÖLJ, bok, 1900-talets början, grön plysch, sitthöjd ca 39 cm

Slitage, fläckar

Rum 19

Fåtölj 1900-talets början

Budhistorik (1 bud)

2674585
2016-08-04 12:02:48

2016-08-05 kl 18:00
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.