Lackaskar Ryssland

398217

ASKAR, 6 st., lackarbete, 1900-tal, Ryssland, sakrala motiv, signerade, största askens mått höjd ca 3,5, 16x11,5 cm

Delvis med krackeleringar

Diverse

Monter 1

Lackaskar Ryssland

Budhistorik (9 bud)
2675068
650
2674156
600
2673365
550
2670159
500
2673364
500

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.