Byrå björk

398213

BYRÅ, björk, 1900-talets första hälft, tre lådor, draghandtag i mässing, höjd 70, 86x42 cm

Bruksslitage

Ändringar/tillägg
Nyckel saknas

Rum 11

Byrå björk

Budhistorik (7 bud)
2682608
550
2682551
500
2682604
500
2682551
450
2682414

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.