Orkesterstolar björk

398212

STOLAR, 7 st., björk, 1900-talets mitt, "orkesterstolen", stapelbara, sitthöjd ca 46 cm

Slitage

Rum 5

Orkesterstolar björk

Budhistorik (14 bud)
2681693
2681590
2681590
850
2681692
2681590
750

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.