Lackaskar Ryssland

398209

ASKAR, 5 st., lackarbete, 1900-tal, Ryssland, motiv med figurkompositioner samt skogslandskap med björnar, signerade, största askens mått höjd ca 4,5, 15x11 cm

Diverse

Monter 1

Lackaskar Ryssland

Budhistorik (30 bud)
2674999
2674980
2674996
2674980
1 900
2674994
1 800

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.