Lackaskar Ryssland

398205

ASKAR, 6 st., lackarbete, 1900-tal, Ryssland, motiv med porträtt, figurkompositioner och landskapsmotiv, signerade samt delvis daterade från 1990-talet, största askarnas mått höjd ca 4, 19x13 cm

Diverse

Monter 6

Lackaskar Ryssland

Budhistorik (9 bud)
2675075
950
2674781
900
2675073
900
2674781
850
2675072

Slutpris SEK:
950
91 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.