Stig Lindberg färglitografi

398203

STIG LINDBERG (1916-1982): "Törnrosa", signerad i trycket Stig L, färglitografi, bladmått ca 30x21,5 cm

Konst, Grafik, Temaauktion

Stig Lindberg färglitografi

Budhistorik (7 bud)
2674910
1 600
2674880
2674867
1 400
2672135
1 300
2672134

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.