Trymå 1800-tal

398201

TRYMÅ, 2 dlr., valnöt, 1800-tal, nyrenässans, dekor av kannelyrer, totalhöjd ca 257 cm

Smärre fanérbortfall, listdelar saknas, krön med lagning

Diverse, Speglar

Rum 12

Trymå 1800-tal

Budhistorik (12 bud)
2674720
2674697
2674697
700
2671761
650
2674692
650

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.