Lackaskar Ryssland

398198

ASKAR, 9 st., lackarbete, 1900-tal, Ryssland, motiv med figurkompositioner, signerade, största asken ca 13,5x9,5 cm

Delvis med krackeleringar och bortfall

Diverse

Monter 5

Lackaskar Ryssland

Budhistorik (29 bud)
2675050
2 800
2675018
2 600
2675049
2 600
2675018
2 400
2675047

Slutpris SEK:
2 800
268 EUR, 315 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.