Skrin 1800-tal

398195

SKRIN, fanerat i mahogny, 1800-tal, beslag ock listverk i mässing, höjd inkl benställning höjd ca 78, 50x38 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Senare benställning, smärre ytskador

Rum 6

Skrin 1800-tal

Budhistorik (2 bud)

2675348
2673610

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.