Lackaskar Ryssland

398191

ASKAR, 2 st., lackarbeten, 1900-tal, Ryssland, motiv med slädar, signerade, varav en daterad 1994, höjd ca 4,5, 26x11,5 cm respektive höjd 4, 20,5x15 cm

Diverse

Lackaskar Ryssland

Budhistorik (25 bud)
2675112
2 800
2675110
2 600
2675102
2 400
2675109
2 400
2675102

Slutpris SEK:
2 800
268 EUR, 315 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.