Oidentifierad konstnär oljemålning

398186

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, landskap med vattendrag, signerad (Shaw?) och daterad 1894, olja på duk, ramad, dagermått ca 35x24 cm.

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Budhistorik (12 bud)
2675235
850
2674554
2674986
2674554
750
2674985
700

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.