William Williams oljemålning

398185

WILLIAM WILLIAMS of Plymouth (1808-1894), landskap med får, signerad och daterad 1889, olja på pannå, ramad, dagermått ca 46x32 cm.

Mindre krackelyr.

Konst, Äldre måleri

Rum 6

William Williams oljemålning

Budhistorik (10 bud)
2670191
2670190
1 400
2670189
1 300
2670076
2670075

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.