Chesterfield soffa och fåtöljer

398178

SOFFA, FÅTÖLJER, 3 dlr., Chesterfield-stil, 1900-talets senare hälft, brunt skinn, soffans längd ca 195, djup 85, fåtölj sitthöjd ca 45, bredd ca 100 cm.

Bruksslitage, klösmärken

Möbler, Soffgrupper

Rum 22

Budhistorik (63 bud)
2675170
21 000
2675196
20 000
2675170
19 500
2675191
19 000
2675170
18 500

Slutpris SEK:
21 000
2 115 EUR, 2 402 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.