Bord Louis XVI-stil

398177

BORD med stenskiva, Louis XVI-stil, dekor med intarsia, beslag i mässing, höjd ca 70, 61x40 cm

Slitage, stötskador, fanerbortfall

Rum 4

Bord Louis XVI-stil

Budhistorik (16 bud)
2674060
2673475
2670883
2673474
950
2670883
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.