Lena Cronqvist färglitografi

398176

LENA, CRONQVIST (född 1938): Komposition ur sviten Ett drömspel (Strindberg), 1989, signerad Lena Cronqvist E. A. (den ordinarie upplagan var 170 ex.), färglitografi, ca 73x53 cm

Fack 54

Lena Cronqvist färglitografi
Budhistorik (10 bud)
2674408
2671338
750
2674406
700
2671338
650
2674405
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.