Bengt Lindström litografi

398174

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Komposition, signerad Bength Lindström, färglitografi 15/125, ca 50x76 cm

Något gulnad

Fack 48

Bengt Lindström litografi
Budhistorik (12 bud)
2675319
850
2674137
2672126
750
2669833
700
2668195
650

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.