Madeleine Pyk färglitografi

398172

MADELEINE PYK (född 1934): komposition, signerad M Pyk, färglitografi, ca 29x21 cm

Fack 5

Madeleine Pyk färglitografi
Budhistorik (16 bud)
2674610
2674608
950
2674605
900
2674600
850
2674597

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.