Oljemålning oidentifierad konstnär

398171

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Pojke i skog, Signerad FA Fraser, olja på pannå, ca 41x31 cm

Repa

Konst, Äldre måleri

Fack 31

Budhistorik (6 bud)
2674690
550
2668506
500
2674491
450
2668506
2671775

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.