Robert Henry Roe oljemålning

398170

ROBERT HENRY ROE (1793-1880): Hjortar i landskap, Rob Henry Roe 1878, olja på duk, ca 71,5x143 cm

Krackeleringar, retuscher

Konst, Äldre måleri

Rum 9

Robert Henry Roe oljemålning

Budhistorik (7 bud)
2688644
1 400
2688196
1 300
2682013
2681142
2680417

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:
9 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.