Albi Amelin färglitografi

398166

ALBIN AMELIN (1902-1975): Blomsterstilleben, signerad Amelin, färglitografi, 58/200, ca 85x60 cm

Gulnad

Konst, Grafik, Temaauktion

Fack 9

Albi Amelin färglitografi
Budhistorik (21 bud)
2675233
1 600
2675230
2675226
1 400
2675223
1 300
2675225
1 300

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.