Astri Bergman-Taube litogafier

398165

ASTRI BERGMAN TAUBE (1898-1980): (4 st) "Flickan i Havanna", "Får jag lov lilla pappa", Dra, dra min gamla oxe", Här dansar Calle Schevens", signerad Astri Bergman Taube, numrerade 141/210, färglitografier, bladmått ca 47x63 cm, oramade

Enstaka fuktfläckar

Konst, Grafik, Temaauktion

Budhistorik (22 bud)
2674640
1 600
2674649
2674640
1 400
2674537
1 300
2674528

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.