Poudreuse

398162

POUDREUSE, mahognyfaner, Louis quinze-stil, 1800-talets slut, beslag i mässing, höjd ca 75, 79x43 cm

Skador, fanérbortfall, torrsprickor

Rum 2

Poudreuse

Budhistorik (9 bud)
2675255
750
2674983
700
2675254
700
2674983
650
2675252
600

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.