Skåp barock

398155

SKÅP, 1700-tal, barock, bemålat, invändigt med hyllor, höjd ca 165, 111x39 cm, nyckel finns

Slitage, skador, färgbortfall, senarebemålning och bakstycke

Rum 16

Skåp barock

Budhistorik (15 bud)
2667956
3 600
2674532
3 400
2667956
3 200
2674531
2667956
2 800

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.