Parporträtt 1700-tal oljemålningar

398154

OIDENTIFERAD KONSTNÄR (1700-tal): Porträtt, 1 par, troligen företällande August den starke och Aurora von Königsmarck, olja på duk, ca 72x60 cm

Slitage, färgbortfall, skador

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Budhistorik (5 bud)
2677125
5 000
2672724
2672715
3 800
2672714
2672633

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.