Stolar nyrokoko

398153

STOLAR, 10 st snarlika, fanerad i mahogny, nyrokoko, sitthöjd ca 47 cm

Slitage, olika kläddsel, lagningar

Rum 6

Stolar nyrokoko

Budhistorik (12 bud)
2674810
2675358
2674810
2675355
1 900
2674810
1 800

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.