Stolar jugend

398149

STOLAR, 4 st., björk, 1900-talets början jugend, sitthöjd ca 47 cm

Slitage, tyg med skador

Rum 6

Stolar jugend

Budhistorik (4 bud)

2674710
450
2674691
2674621
2669804

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.