Klädskåp jugend

398148

KLÄDSKÅP, fanerade med björk, 1900-talets början, jugend, intarsiadekor av blommor, höjd ca 210, 130x59 cm, nyckel finns

Slitage, fanersakdor

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 18

Klädskåp jugend

Budhistorik (37 bud)
2674813
4 800
2674791
4 600
2674806
4 600
2674791
4 400
2674803
4 400

Slutpris SEK:
4 800
483 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.