Lackaskar Ryssland

398147

ASKAR, 3 st., lackarbete, 1900-tal, Ryssland, motiv med slädar, signerade, längd ca 17,5x12 respektive 18x8 cm

Diverse

Lackaskar Ryssland

Budhistorik (21 bud)
2675048
1 700
2675044
1 600
2675046
1 600
2675044
2674968
1 400

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.