Lackaskar Ryssland

398146

ASKAR, 2 st., lackarbete, Ryssland, motiv med slädar, signerade och daterad -94 respektive 1993, höjd ca 5, 23x15 respektive 4,5, 24,5x14,5 cm

En ask med mindre bortfall vid gångjärn

Diverse

Monter 5

Lackaskar Ryssland

Budhistorik (20 bud)
2674979
1 600
2674976
2674973
1 400
2674964
1 300
2674967

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.