Väggur Tyskland

398145

VÄGGUR, betsat träfodral, tidigt 1900-tal, Tyskland, tillverkad för "Hamburg-Amerikanische Uhrenfabrik Schramberg", höjd ca 44 cm

Smärre skador

Klockor/Ur

Hylla 5

Väggur Tyskland

Budhistorik

2016-08-04 kl 18:00
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.