Lackaskar Ryssland

398144

ASKAR, 2 st., lackarbete, 1900-tal, Ryssland, motiv med kvinnoporträtt, signerade, varav en daterad 1994, ca 21x16 resp diameter 13 cm

En brosch med repa

Diverse

Monter 6

Lackaskar Ryssland

Budhistorik (19 bud)
2675021
2675017
2675019
2675017
950
2675013
900

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.